0 Zawodnicy ...
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Mistrzostwa krajowe i zagraniczne dla dzieci, młodzieży i seniorów.

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zgrupowania sportowe w okresie ferii zimowych i wakacyjnych.

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zapraszamy na zajęcia karate nie tylko dzieci i młodzież. Również od 30+.

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zapraszamy na zajęcia karate dzieci, młodzież, dorosłych oraz rodziców.

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zajęcia karate dla najmłodszych - Program "Mały Karateka".

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zgrupowania sportowe karate - (Ichigo Ichie) - Mega Spirit TEAM !!!

Wychowankowie - Czarne Pasy - spis alfabetyczny...

  • BARTOSZEWSKI DANIEL - 1 DAN ITKF
  • BARTOSZEWSKI ŁUKASZ - 1 DAN ITKF
  • BENDERSKI MACIEJ - 2 DAN ITKF
  • BORODO DAWID - 1 DAN ITKF
  • BURZYŃSKI BARTOSZ - 1 DAN ITKF
  • FIEBIG ANETA - 1 DAN ITKF
  • GRZESZCZAK PATRYCJA - 1 DAN ITKF
  • HEJDUK DARIUSZ - 4 DAN WTKF, 1 DAN IAIDO
  • HRYNIEWICZ AGATA - 1 DAN WTKF
  • JABŁOŃSKI LESZEK - 1 DAN ITKF
  • JANECKI MIROSŁAW - 1 DAN ITKF
  • JÓŹWIAK MARCIN - 1 DAN ITKF
  • KARWOT ALICJA - 1 DAN ITKF
  • KAZIMIERCZAK ANDRZEJ - 5 DAN FUDOKAN
  • KOŃCOWIK SEBASTIAN - 2 DAN ITKF
  • KOTAS MARCIN - 1 DAN ITKF
  • KOZŁOWSKA ALEKSANDRA - 1 DAN WTKF
  • KUBUS MARIUSZ - 2 DAN FUDOKAN
  • KUCIARSKI ŁUKASZ - 1 DAN ITKF
  • KUCIARSKI MARCIN - 1 DAN ITKF
  • KUCZMA PAWEŁ - 1 DAN ITKF
  • MIGACZ KACPER - 1 DAN WTKF
  • NOWAK TOMASZ - 2 DAN ITKF
  • POKORSKI MARIUSZ - 2 DAN FUDOKAN
  • RANOSZEK ANNA - 2 DAN ITKF
  • RASTAWICKI MARIUSZ - 1 DAN ITKF
  • ROBASZEK JAROSŁAW - 1 DAN WTKF
  • RYGLEWSKI SEBASTIAN - 1 DAN ITKF
  • SIADACZKA MATEUSZ - 1 DAN WTKF
  • SŁOWIK ŁUKASZ - 1 DAN WTKF
  • SOSULSKI JAN - 1 DAN WTKF
  • STENGERT JULIA - 1 DAN WTKF
  • URBANIAK JAROSŁAW - 1 DAN ITKF
  • WĄSIK ARTUR - 2 DAN WTKF
  • WITCZAK SEBASTIAN - 1 DAN ITKF
  • ZAJĄC MACIEJ - 1 DAN ITKF
  • ZATWARNICKA ANETA - 1 DAN ITKF
  • ŻUREK OLGA - 1 DAN ITKF

 

Chuchla Sebastian

Hebisz Jakub

Kolasa Oskar

Kozakiewicz Oskar

Kozłowska Aleksandra

Lawecki Maciej

Lier Oskar

Machel Gerard

Myczko Kornel

Popielarz Eryk

Przybysz Bartosz

Siadaczka Mateusz

Sosulski Jan

Stańczyk Julia

Suchodolski Wiktor

Szajder Aleksandra

Towpik Maciej

Tyrlik Łukasz

Wąsik Aleksandra

Wąsik Patryk