Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Mistrzostwa krajowe i zagraniczne dla dzieci, młodzieży i seniorów.

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zgrupowania sportowe w okresie ferii zimowych i wakacyjnych.

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zapraszamy na zajęcia karate nie tylko dzieci i młodzież. Również od 30+.

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zapraszamy na zajęcia karate dzieci, młodzież, dorosłych oraz rodziców.

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zajęcia karate dla najmłodszych - Program "Mały Karateka".

Image not available

Klub Karate "NIDAN" - Zielona Góra

Zgrupowania sportowe karate - (Ichigo Ichie) - Mega Spirit TEAM !!!

Osiągnięcia Szkoły Karate "NIDAN"

XVIII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym - Gdańsk 2018

  • III miejsce KATA Indywidualne Dziewcząt (ur. 2011, 7 kyu) - Urszula Miczek
  • III miejsce KATA Indywidualne Chłopców (ur. 2011, 7 kyu) - Kryspin Sozański

VI Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki O Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra 2018

  • I miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI - 8 KYU) - Mikołaj Pidłypczak
  • II miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI - 8 KYU) - Patryk Kowalczyk
  • III miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI - 8 KYU) - Mikołaj Syty
  • III miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI - 8 KYU) - Olgierd Kowal
  • I miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI - 7 KYU) - Kryspin Sozański
  • III miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI - 7 KYU)  Szymon Marchewka
  • I miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 6-5 KYU) - Staś Marczyński
  • II miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 6-5 KYU) - Jan Jędras
  • III miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 6-5 KYU) - Hubert Kawecki
  • III miejsce KATA CHŁOPCY - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 6-5 KYU) - Leonard Kruk
  • II miejsce KATA DZIEWCZYNKI - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 8-7 KYU) - Daria Tryniecka
  • III miejsce KATA DZIEWCZYNKI - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 8-7 KYU) - Oliwia Mielnica
  • I miejsce KATA DZIEWCZYNKI - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 6 KYU) - Helena Gruszka
  • II miejsce KATA DZIEWCZYNKI - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 6 KYU) - Gabriela Orłowska
  • III miejsce KATA DZIEWCZYNKI - 9 LAT I MŁODSI - (UR. 2009 I MŁODSI – 6 KYU) - Wiktoria Lewandowska
  • I miejsce KATA CHŁOPCY – 10-11 LAT - (UR. 2008-2007 – 7 KYU) - Hubert Serbinowski
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 10-11 LAT - (UR. 2008-2007 – 7 KYU) - Braian Hornicki
  • III miejsce KATA CHŁOPCY – 10-11 LAT - (UR. 2008-2007 – 7 KYU) - Piotr Łosiński
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 10-11 LAT - (UR. 2008-2007 – 6 KYU) - Maciej Lebioda
  • III miejsce KATA CHŁOPCY – 10-11 LAT - (UR. 2008-2007 – 6 KYU) - Maciej Florek
  • I miejsce KATA CHŁOPCY – 10-11 LAT - (UR. 2008-2007 – 5-4 KYU) - Kacper Kiczak
  • III miejsce KATA CHŁOPCY – 10-11 LAT - (UR. 2008-2007 – 5-4 KYU) - Konrad Kałasznikow
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 7-6 KYU) - Michał Kaźmierski
  • III miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 7-6 KYU) - Maciej Czekaj
  • III miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 7-6 KYU) - Robert Syga
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 5-4 KYU) - Aleksander Pietryka
  • I miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 3-2 KYU) - Michał Rutkowski           
  • II miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 3-2 KYU) - Nathan Kotkowiak
  • III miejsce KATA CHŁOPCY – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 3-2 KYU) - Mateusz Podolan
  • III miejsce KATA DZIEWCZYNKI – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 9-6 KYU) - Wiktoria Warzecha
  • I miejsce KATA DZIEWCZYNKI – 12-13 LAT - (UR. 2006-2005 – 5-4 KYU) - Anna Jaśniewicz
  • I miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR - Patryk Wąsik
  • II miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR - Krystian Czekalski
  • I miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR - Agnieszka Siadaczka
  • IV miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR - Aleksandra Wąsik
  • I miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Maciej Benderski
  • III miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Jacek Sowiński
  • IV miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Jarosław Pidłypczak
  • I miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Julia Stengert
  • II miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Aleksandra Kozłowska
  • III miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Małgorzata Zając
  • I miejsce KUMITEJUNIOR MŁODSZY/ JUNIOR - Kinga Lachowicz
  • I miejsce KUMITE MŁODZIEŻOWIEC  - Julia Stengert
  • II miejsce KUMITE MŁODZIEŻOWIEC - Aleksandra Kozłowska
  • I miejsce KUMITE MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Maciej Benderski
  • II miejsce KUMITE MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Jacek Sowiński
  • III miejsce KUMITE MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR - Jarosław Pidłypczak
  • I miejsce KATA OLDBOY MĘŻCZYŹNI - Roman Jaśniewicz 
  • II miejsce KATA OLDBOY MĘŻCZYŹNI - Marcin Olejarz
  • III miejsce KATA OLDBOY MĘŻCZYŹNI - Bartosz Gala
  • I miejsce KATA OLDBOY KOBIETY - Joanna Orłowska
  • III miejsce KATA OLDBOY KOBIETY - Donata Florek

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym - Wratislavia Cup 2018

  • III miejsce KATA indywidualne - (roczniki 2009-2010) 7 kyu - dziewczynki - Helena Gruszka
  • III miejsce KATA indywidualne - (roczniki 2003-2004) 6-4 kyu - chłopcy - Kamil Fabisiak

IV Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk w Karate Tradycyjnym - Czerwieńsk 2017

  • I miejsce KATA KUMULACJA AKTYWNOŚCI- Zofia Tyrakowska
  • II miejsce KATA KUMULACJA AKTYWNOŚCI-Zuzanna Ignaczak
  • III miejsce KATA KUMULACJA AKTYWNOŚCI- Justyna Kaczor i Natalia Kieżun
  • II miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2010 I MŁODSI – 9 - 8 KYU - Mikołaj Pidłypczak
  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2010 I MŁODSI – 9 - 8 KYU - Mikołaj Kierepa i Kryspin Sozański
  • I miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI - UR. 2009-2008 – 9 - 8 KYU - Gabriela Orłowska
  • II miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI - UR. 2009-2008 – 9 - 8 KYU - Marta Cholewińska
  • III miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI - UR. 2009-2008 – 9 - 8 KYU - Weronika Janecka
  • I miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2009-2008 – 6 - 1 KYU - Konrad Kałasznikow
  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2009-2008 – 6 - 1 KYU - Damian Kwiatkowski i Jacopo Dobroczyński
  • I miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI - UR. 2009-2008 – 6 - 1 KYU - Helena Gruszka
  • II miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI - UR. 2009-2008 – 6 - 1 KYU - Hanna Banaś
  • III miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI - UR. 2009-2008 – 6 - 1 KYU - Gabriela Pilarczyk i Julia Wojtasik
  • I miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2007-2006 – 8 - 7 KYU - Michał Kaźmierski
  • II miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2007-2006 – 8 - 7 KYU - Maciej Florek
  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2007-2006 – 8 - 7 KYU - Maciej Czekaj i Brajan Hornicki
  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2007-2006 – 6 - 4 KYU - Kacper Kiczak
  • II miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2005-2004 – 6 - 4 KYU - Gracjan Kubik
  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2005-2004 – 6 - 4 KYU - Kamil Fabisiak
  • II miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2005-2004 – 3 - 1 KYU - Patryk Wąsik
  • III miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2005-2004 – 3 - 1 KYU - Nathan Kotkowiak
  • IV miejsce KATA DZIECI CHŁOPCY - UR. 2005-2004 – 3 - 1 KYU - Mateusz Podolan
  • III miejsce KATA DZIECI DZIEWCZYNKI - UR. 2005-2002 - 6-4 KYU - Anna Jaśniewicz
  • II miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY KOBIETY - UR. 2003-2002 - 3-1 KYU - Agnieszka Siadaczka
  • III miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY KOBIETY - UR. 2003-2002 - 3-1 KYU - Aleksandra Wąsik
  • I miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 2003-2000 – 3 KYU-DAN - Mateusz Siadaczka
  • II miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 2003-2000 – 3 KYU-DAN - Krystian Czekalski
  • III miejsce KATA JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 2003-2000 – 3 KYU-DAN - Mateusz Cichoń i Jan Tański
  • II miejsce KATA JUNIOR KOBIETY - UR. 2001-2000 – 3 KYU-DAN - Aleksandra Kozłowska
  • III miejsce KATA JUNIOR KOBIETY - UR. 2001-2000 – 3 KYU-DAN - Aleksandra Kot
  • I miejsce KUMITE JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 2003-2000 – 3 KYU-DAN - Mateusz Siadaczka
  • II miejsce KUMITE JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 2003-2000 – 3 KYU-DAN - Krystian Czekalski
  • II miejsce KUMITE JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR KOBIETY - UR. 2003-2000 – 3 KYU-DAN - Agnieszka Siadaczka
  • III miejsce KUMITE JUNIOR MŁODSZY/JUNIOR KOBIETY - UR. 2003-2000 – 3 KYU-DAN - Aleksandra Kot
  • I miejsce KATA MAMA - Jadwiga Banaś
  • II miejsce KATA MAMA - Joanna Orłowska
  • III miejsce KATA MAMA - Donata Florek
  • I miejsce KATA TATA - Jarosław Pidłypczak
  • II miejsce KATA TATA - Roman Jaśniewicz
  • III miejsce KATA TATA - Zbigniew Czuba
  • I miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 1999 i starsi – 3 KYU-DAN - Maciej Benderski
  • II miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 1999 i starsi – 3 KYU-DAN - Kacper Migacz
  • III miejsce KATA MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 1999 i starsi – 3 KYU-DAN - Łukasz Słowik
  • II miejsce KUMITE MŁODZIEŻOWIEC MĘŻCZYŹNI - UR. 1999-1997 – 3 KYU-DAN - Kacper Migacz
  • I miejsce KUMITE SENIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 1999 i starsi – 3 KYU-DAN - Maciej Benderski
  • II miejsce KUMITE SENIOR MĘŻCZYŹNI - UR. 1999 i starsi – 3 KYU-DAN - Łukasz Słowik

VIII Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym - Szczecin 2017

  • II miejsce KATA indywidualne junior młodszy (ur. 2003 - 2002 chłopcy) - Agnieszka Siadaczka
  • II miejsce KATA drużynowe dzieci (ur. 2009 - 2008) - Helena Gruszka, Dobroczyński Jacopo, Filip Kielan

VII Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym - Koszalin 2016

  • II miejsce KATA indywidualne dzieci 4 kyu i wyższe (ur. 2006 - 2005 chłopcy) - Nathan Kotkowiak

Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym Valachia Cup - Vsetin (Czechy) 2016

  • II miejsce KUMITE indywidualne kadet - Julia Stengert
  • III miejsce KATA indywidualne kadet - Jan Sosulski

X Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym - Głuchołazy 2016

  • III miejsce KATA indywidualne juniorki  5-1 kyu (ur. 1999 - 2000) - Aleksandra Kot
  • III miejsce KUMITE indywidualne seniorki 6-4 kyu - Aleksandra Kot
  • III miejsce KATA indywidualne junior 3-1 kyu (ur. 1999 - 2000) - Szymon Rutowicz

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym - Wratislavia Cup 2016

  • II miejsce KATA indywidualne - (junior młodszy) 3-1 kyu - Chłopcy - Mateusz Siadaczka
  • II miejsce KUMITE indywidualne - (junior młodszy) 3-1 kyu - Chłopcy - Mateusz Siadaczka
  • III miejsce KUMITE indywidualne - (junior młodszy) 3-1 kyu - Dziewczęta - Julia Stengert

VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym - Wrocław 2015

  • III miejsce KATA indywidualne juniorki młodsze 8-4 kyu (ur. 2000 - 2001) - Aleksandra Kot
  • III miejsce KUMITE indywidualne juniorki młodsze 5-1 kyu (ur. 2000 - 2001) - Aleksandra Kot
  • II miejsce KATA indywidualne junior 3-1 kyu (ur. 1999 - 1998) - Szymon Rutowicz
  • II miejsce KUMITE indywidualne junior 3-1 kyu (ur. 1999 - 1998) - Szymon Rutowicz

VIII Puchar Mistrza poświęcony pamięci sensei Hidateki Nishiyamy - Wrocław 2015

  • III miejsce KATA indywidualne juniorki młodsze 9-4 kyu (ur. 2000 - 2001) - Aleksandra Kot

Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego Silesia Cup  - Bytom 2015

  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 3-1 kyu (ur. 2000 - 2001) - Mateusz Siadaczka
  • III miejsce KUMITE indywidualne chłopców 3-1 kyu (ur. 2000 - 2001) -  Mateusz Siadaczka

II Otwarty Turniej Karate Shotokan i Strefowe Eliminacja do Mistrzostw Polski  - Piła 2015

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 6-4 kyu (ur. 2006 - 2007) - Nathan Kotkowiak
  • II miejsce KATA indywidualne dziewcząt 6-4 kyu (ur. 2000 - 2001) - Aleksandra Kot
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców kyu i dan (ur. 1998 - 1999) - Szymon Rutowicz
  • II miejsce KUMITE indywidualne chłopców kyu i dan (ur. 1998 - 1999) - Szymon Rutowicz

 Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Czerwieńsk w Karate Tradycyjnym - Czerwieńsk 2014

  • III miejsce Kata dzieci chłopcy 8-7 kyu rocznik 2007 i młodsi - Olejarz Jakub
  • III miejsce Kata dziewczęta 8-7 kyu rocznik 2005-2006 - Jaśniewicz Anna i Zawnzig Nikola
  • I miejsce Kata chłopców 6-4 kyu rocznik 2005-2006 - Podolan Mateusz
  • II miejsce Kata chłopców 6-4 kyu rocznik 2005-2006 -Rutkowski Michał
  • III miejsce Kata chłopców 6-4 kyu rocznik 2005-2006 - Subsar Nicolas i Winkowski Oskar
  • III miejsce Kata chłopców 7-8 kyu rocznik 2005-2006 - Kotkowiak Nathan i Wyrwas Wojtek
  • II miejsce Kata chłopców 8-7 kyu rocznik 2003-2004 - Przybylski Mateusz
  • III miejsce Kata chłopców 8-7 kyu rocznik 2003-2004 - Sowiński Aleksander
  • II miejsce Kata chłopców 6-4 kyu rocznik 2003-2004 - Cichoń Mateusz
  • III miejsce Kata chłopców 6-4 kyu rocznik 2003-2004 - Karpiński Kacper i Wąsik Patryk
  • I miejsce Kata dziewczęta 6-4 kyu rocznik 2004-2003 - Siadaczka Agnieszka
  • II miejsce Kata chłopców 7-8 kyu rocznik 2002-2001 - Wyrwas Krzysztof
  • I miejsce Kata chłopcy 6-4 kyu rocznik 2002-2001 - Czekalski Krystian
  • II miejsce Kata chłopcy 6-4 kyu rocznik 2002-2001 - Rutkowski Szymon
  • III miejsce Kata chłopcy 6-4 kyu rocznik 2002-2001 - Baryła Hubert
  • III miejsce Kata dziewczęta 6-4 kyu rocznik 2002-2001 - Wąsik Aleksandra
  • I miejsce Kata chłopców 3-1 kyu rocznik 2002-2001 - Siadaczka Mateusz
  • II miejsce Kata chłopców 3-1 kyu rocznik 2002-2001 - Ochota Damian
  • III miejsce Kata chłopców 3-1 kyu rocznik 2002-2001 - Kozłowska Aleksandra
  • I miejsce Kata dziewczęta 9-7 kyu rocznik 2000-1999 - Kot Aleksandra
  • I miejsce Kata chłopców 7-4 kyu rocznik 2000-1999 - Rybczyński Bartek
  • III miejsce Kata dziewcząt 6-1 kyu rocznik 2000-1999 - Stengert Julia
  • I miejsce Kata chłopców 6-1 kyu rocznik 2000-1999 - Rutowicz Szymon
  • II miejsce Kata mężczyzn - Siadaczka Zbigniew
  • III miejsce Kata mężczyzn - Jaśniewicz Roman i Olejarz  Marcin
  • I miejsce Kata juniorów - Migacz Kacper
  • II miejsce Kata juniorów - Kasowski Damian
  • II miejsce Kata juniorek - Grzeszczak Patrycja
  • III miejsce Kata juniorek - Hryniewicz Agata
  • I miejsce Kata seniorów - Benderski Maciej
  • II miejsce Kata seniorów - Burzyński Bartek
  • III miejsce Kumite dziewcząt rocznik 2000-1999 - Zając Małgorzata
  • I miejsce Kumite chłopcy rocznik 2000-1999 - Rutowicz Szymon
  • II miejsce Kumite chłopcy rocznik 2000-1999 - Rybczyński Bartek
  • II miejsce Kumite juniorek - Grzeszczak Patrycja
  • III miejsce Kumite juniorek - Hryniewicz Agata
  • II miejsce Kumite juniorów - Kasowski Damian
  • I miejsce Kumite seniorów - Benderski Maciej
  • III miejsce Kumite seniorów - Burzyński Bartek

 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym - Chocianów 2014

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców - (UR. 2001-2002) (3-1 kyu) - Mateusz Siadaczka
  • II miejsce KATA indywidualne chłopców - (UR. 2001-2002) (3-1 kyu) - Damian Ochota
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców - (UR. 2001-2002) (3-1 kyu) - Jan Sosulski
  • I miejsce KATA indywidualne dziewcząt - (UR. 2001-2002) (9-7 kyu) - Aleksandra Wąsik
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt - (UR. 2001-2002) (6-4 kyu) - Aleksandra Kozłowska
  • IV miejsce KATA indywidualne dziewcząt - (UR. 2001-2002) (6-4 kyu) - Jga Janowska

Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza - Kluczbork 2014

  • II miejsce KOGO-KUMITE indywidualne chłopców 3 kyu - dan (ur. 2000 - 1999) - Szymon Rutowicz
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 8-1 kyu (ur. 2000 - 1999) - Aleksandra Kot
  • III miejsce KOGO-KUMITE indywidualne dziewcząt 3 kyu - dan (ur. 1998 - 1997) - Agata Hryniewicz

V Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym - Szczecin 2014

  • I miejsce KATA indywidualne dzieci 6-1 kyu (ur. 2006 - 2005) - Mateusz Podolan
  • I miejsce KATA indywidualne młodzik 3-1 kyu (ur. 2002 - 2001) - Mateusz Siadaczka
  • II miejsce KATA indywidualne młodzik 3-1 kyu (ur. 2002 - 2001) - Aleksandra Kozłowska
  • III miejsce KATA indywidualne dzieci 9-7 kyu (ur. 2006 - 2005) - Anita Martyniak
  • III miejsce KATA indywidualne dzieci 6-4 kyu (ur. 2000 - 2002) - Agnieszka Siadaczka
  • IV miejsce KATA indywidualne młodzik 6-4 kyu (ur. 2002 - 2001) - Iga Janowska
  • IV miejsce KATA indywidualne junior 6-1 kyu (ur. 1998 - 1997) - Damian Kasowski
  • IV miejsce FUKU-GO indywidualne junior 6-1 kyu (ur. 1998 - 1997) - Damian Kasowski
  • IV miejsce FUKU-GO indywidualne młodzieżowiec 6-1 kyu (ur. 1996 - 1994) - Bartosz Burzyński
  • IV miejsce KUMITE indywidualne młodzieżowiec 6-1 kyu (ur. 1996 - 1994) - Bartosz Burzyński
  • Najmłodzy zawodnik turnieju (ur. 2009) - Szymon Poryszko

VII Puchar Mistrza poświęcony pamięci sensei Hidateki Nishiyamy - Wrocław 2014

  • I miejsce KATA indywidualne młodzików 6-1 kyu (ur. 2000 - 2002) - Mateusz Siadaczka

V Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym - Wrocław 2014

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 3-1 kyu (ur. 2000 - 1999) - Szymon Rutowicz
  • II miejsce KOGO-KUMITE indywidualne chłopców 3-1 kyu (ur. 2000 - 1999) - Szymon Rutowicz
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 6-4 kyu (ur. 2002 - 2001) - Iga Janowska
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 9-7 kyu (ur. 2006 - 2005) - Anita Martyniak
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 6-4 kyu (ur. 2002 - 2001) - Szymon Rutkowski

I Otwarty Turniej Karate Shotokan i Strefowe Eliminacja do Mistrzostw Polski  - Piła 2014

  • I miejsce KATA indywidualne dziewcząt 7-9 kyu (ur. 2001 - 2002) - Aleksandra Wąsik
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 4-6 kyu (ur. 1999 - 2000) - Szymon Rutowicz
  • III miejsce KATA indywidualne mężczyzn kyu i dan  (ur. 1996 i starsi) - Maciej Benderski
  • I miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn kyu i dan  (ur. 1996 i starsi) - Maciej Benderski

II Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym - Peterborough (Wielka Brytania) 2013

  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 3 kyu -dan (ur. 2000 - 2001) - Mateusz Siadaczka

VI Puchar Mistrza poświęcony pamięci sensei Hidateki Nishiyamy - Wrocław 2013

  • I miejsce KATA indywidualne dziewcząt 9-7 kyu (ur. 2000 - 2001) - Iga Janowska
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 6-1 kyu (ur. 2002 - 2003) - Agnieszka Siadaczka
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 9-7 kyu (ur. 2002 - 2003) - Mateusz Cichoń
  • III miejsce KUMITE indywidualne chłopców 9-4 kyu (ur. 1998 - 1999) - Szymon Rutowicz

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym - Wratislavia Cup 2013

  • I miejsce KATA indywidualne - (12-13 lat) 3-1 kyu - Chłopcy - Mateusz Siadaczka
  • III miejsce KATA indywidualne - (12-13 lat) 6-4 kyu - Dziewczęta - Julia Stengert

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym - Zielona Góra 2012

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców - (UR. 2000-2002) (9-7 kyu) - Gabriel Darzynkiewicz
  • II miejsce KATA indywidualne chłopców - (UR. 2000-2002) (9-7 kyu) - Kajetan Szczurek
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt - (UR. 2000-2002) (9-7 kyu) - Aleksandra Wąsik
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt - (UR. 2000-2002) (6-4 kyu) - Julia Stengert
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców - (UR. 2000-2002) (6-4 kyu) - Mateusz Siadaczka
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców - (UR. 2000-2002) (6-4 kyu) - Jan Sosulski

Ogólnopolski Turniej w Karate Tradycyjnym - Zielona Góra 2012

  • II miejsce KATA indywidualne chłopców do 7 lat (8-7 kyu) - Mateusz Podolan
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców do 7 lat (8-7 kyu) - Andrzej Bachman
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 8-9 lat (8 kyu) - Miłosz Złotowski
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 8-9 lat (8 kyu) - Mateusz Różyński
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 8-9 lat (7 kyu) - Igor Jędzura
  • I miejsce KATA indywidualne 8-9 lat (6-4 kyu) - Agnieszka Siadaczka
  • III miejsce KATA indywidualne 8-9 lat (6-4 kyu) - Karol Staszczyk
  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 10-12 lat (9-7 kyu) - Gabriel Darzynkiewicz
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 10-12 lat (6 kyu) - Rafał Smolak
  • II miejsce KATA indywidualne dziewcząt 10-12 lat (8-7 kyu) - Aleksandra Wąsik
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 10-12 lat (8-7 kyu) - Iga Janowska
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 10-12 lat (6 kyu) - Aleksandra Kozłowska
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 10-12 lat (6 kyu) - Julia Stengret
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 13-14 lat (5-1 kyu) - Bartek Rybczyński
  • II miejsce KATA indywidualne dziewcząt 13-14 lat(5-1 kyu) - Agata Hryniewicz

VII Puchar Prezydenta Zielonej Góry - Zielona Góra 2012

  • II miejsce KATA indywidualne kobiet - 3 kyu - Dan (18 lat i starsi) - Aneta Zatwarnicka
  • II miejsce KATA indywidualne mężczyzn - 3 kyu - Dan (18 lat i starsi) - Maciej Benderski
  • II miejsce KATA indywidualne kobiet - min. 4 kyu (15-17 lat) - Patrycja Grzeszczak
  • III miejsce KATA indywidualne kobiet - min. 4 kyu (15-17 lat) - Agata Hryniewicz
  • III miejsce KATA indywidualne mężczyzn - min. 4 kyu (15-17 lat) - Kacper Migacz
  • III miejsce KATA indywidualne mężczyzn - min. 4 kyu (15-17 lat) - Przemysław Macholak
  • II miejsce KUMITE indywidualne kobiet - 3 kyu - Dan (18 lat i starsi) - Aneta Zatwarnicka
  • II miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - 3 kyu - Dan (18 lat i starsi) - Maciej Benderski
  • II miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - min. 4 kyu (15-17 lat) - Damian Kasowski
  • III miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - min. 4 kyu (15-17 lat) - Przemysław Macholak
  • III miejsce KUMITE indywidualne kobiet - min. 4 kyu (15-17 lat) - Patrycja Grzeszczak
  • III miejsce KUMITE indywidualne kobiet - min. 4 kyu (15-17 lat) - Agata Hryniewicz

V Puchar Mistrza poświęcony pamięci sensei Hidateki Nishiyamy - Wrocław 2012

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 6-4 kyu (ur. 2000 i później) - Mateusz Siadaczka
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 6-4 kyu (ur. 2003 i później) - Agnieszka Siadaczka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym - Kluczbork 2011

  • I miejsce KATA indywidualne dziewcząt (9-7 kyu) - Julia Stengret
  • II miejsce KATA indywidualne dziewcząt (9-7 kyu) - Aleksandra Kozłowska
  • II miejsce KATA indywidualne chłopców (9-7 kyu) - Gabriel Darzynkiewicz
  • II miejsce KATA indywidualne chłopców (6-4 kyu) - Mateusz Siadaczka

Międzyokręgowe Zawody w Karate Tradycyjnym - Kluczbork 2011

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców do 7 lat (9-7 kyu) - Patryk Wąsik
  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 8-9 lat (9-7 kyu) - Krystian Czekalski
  • I miejsce KATA indywidualne dziewcząt 10-12 lat (9-7 kyu) - Aleksandra Kozłowska
  • II miejsce KATA indywidualne dziewcząt 10-12 lat (9-7 kyu) - Julia Stengret
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 10-12 lat (6-4 kyu) - Mateusz Siadaczka
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 10-12 lat (9-7 kyu) - Grzegorz Smolak
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 13-15 lat- Agata Hryniewicz
  • III miejsce KO-GO KUMITE dziewcząt - Patrycja Grzeszczak

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym - Wratislavia Cup 2011

  • III miejsce KATA indywidualne - (10-12 lat) do 7 kyu - Dziewczęta - Aleksandra Kozłowska

I Noworoczny Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego ITK - Włocławek 2011

  • III miejsce KATA dziewcząt (roczniki 99-01) 9-7 kyu - Aleksandra Kozłowska
  • IV miejsce KATA kobiet-seniorzy - Aneta Zatwarnicka
  • III miejsce KO-GO KUMITE kobiet-seniorzy - Aneta Zatwarnicka

Międzynarodowy Turniej Pamięci Sensei Hidateki Nishiyamy - Wrocław 2010

  • II miejsce KATA indywidualne chłopców 6-1 kyu (do 9 lat) - Mateusz Siadaczka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym - Opole 2010

  • I miejsce KATA indywidualne dziewcząt (3-1 kyu) - Agata Hryniewicz
  • II miejsce KATA indywidualne dziewcząt (3-1 kyu) - Dominika Czyż

I Otwarte Mistrzostwa Opola w Karate Tradycyjnym - Opole 2010

  • I miejsce KATA indywidualne dziewcząt do 10 lat (9-7 kyu) - Aleksandra Kozłowska
  • I miejsce KATA indywidualne chłopców do 10 lat (6-3 kyu) - Mateusz Siadaczka
  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 11-13 lat (6-3 kyu) - Kacper Migacz

X Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym - Włocławek 2010

  • II miejsce KATA Indywidualne Dziewcząt (ur. 1997-1999, 3-1 kyu)- Agata Hryniewicz
  • II miejsce KATA Indywidualne Chłopców (ur. 2000-2001, do 7 kyu)- Mateusz Siadaczka

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym - Wratislavia Cup 2010

  • I miejsce KUMITE indywidualne -(13-14 lat) - Dziewczęta - Patrycja Grzeszczak
  • III miejsce KATA indywidualne - (13-14 lat) - Dziewczęta - Patrycja Grzeszczak
  • III miejsce KATA indywidualne - (12-13 lat) - Dziewczęta - Agata Hryniewicz
  • III miejsce KATA indywidualne - (12-13 lat) - Chłopcy - Radosław Dolido
  • III miejsce KATA indywidualne - (do 9 lat) - Chłopcy - Mateusz Siadaczka

Ogólnopolski Turniej Pamięci Sensei Hidateki Nishiyamy - Wrocław 2009

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 9-7 kyu (11-13 lat) - Radosław Dolido
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 9-7 kyu (do 10 lat) -Daniel Bielech
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 6-4 kyu (11-13 lat) - Kacper Migacz
  • III miejsce KUMITE indywidualne chłopców (14-16 lat) - Henryk Sawicki

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Wrocław 2009

  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 9-7 kyu - Radosław Dolido
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 6-4 kyu - Kacper Migacz, Hubert Bereś
  • III miejsce KATA indywidualne dziewcząt 3-1 kyu - Dominika Czyż

XX MP Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Lublin 2009

  • III miejsce KATA seniorów - Marcin Kotas

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym - Wratislavia Cup 2009

  • III miejsce KATA drużynowe - Grupa A (9 lat i młodsi) ur. 2000 i później Jakub Hebisz, Gerard Machel, Maciej Topik
  • II miejsce KATA indywidualne - Grupa B (10-11 lat) ur. 1998-1999 – Chłopcy, 6-4 kyu - Kacper Migacz
  • I miejsce KATA indywidualne Grupa B (10-11 lat) ur. 1998-1999 – Dziewczęta, 3 kyu-dan - Agata Hryniewicz

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa D - Czerwieńsk 2008

  • III miejsce KATA indywidualne chłopców do 7 kyu - Oskar Karpiński
  • IV miejsce KATA indywidualne chłopców 3-1 kyu - Przemysław Macholak

XIX MP Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym - Lublin 2008

  • VII miejsce KATA drużynowe mężczyzn - Arkadiusz Głuszczuk, Marcin Bilman, Henryk Sawicki

III Młodzieżowe MP w Karate Tradycyjnym - Lublin 2008

  • VII miejsce FUKUGO mężczyzn - Maciej Benderski
  • V miejsce KATA indywidualne mężczyzn - Maciej Benderski

XIX MP Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Włocławek 2008

    • I miejsce KUMITE seniorów - Marcin Kotas
    • III miejsce FUKUGO seniorów - Marcin Kotas

 


NAGRODA TRENERSKA MSiT - Warszawa 20.12.2007

  • nagroda trenerska - w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2007przyznana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki dla: Mirosława Kuciarskiego

 


 

Puchar Polski w Kumite Drużynowym "MAZOVIA KARATE CUP" - Warszawa 2007

  • IV miejsce KUMITE drużynowe - Marcin Kotas, Dawid Borodo, Maciej Benderski, Łukasz Kuciarski

VII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym - Rzeszów 2007

  • III miejsce KATA Indywidualne Dziewcząt (ur. 1998 i później, 6-4 KYU) - Agata Hryniewicz

II Młodzieżowe MP w Karate Tradycyjnym - Toruń 2007

  • III miejsce FUKUGO kobiet - Alicja Karwot
  • I miejsce FUKUGO mężczyzn - Dawid Borodo
  • III miejsce KATA indywidualne mężczyzn - Dawid Borodo

XXVIII Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - Słowenia 2007

  • I miejsce KUMITE drużynowe seniorów - Marcin Kotas, Bartosz Chyrek, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik

XVIII MP Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Włocławek 2007

    • II miejsce FUKUGO seniorów - Marcin Kotas

 


NAGRODA TRENERSKA MENiS - Warszawa 19.12.2006

  • nagroda trenerska - w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2006przyznana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu dla: Mirosława Kuciarskiego

 


 

XIII Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym - SASKATOON, KANADA 2006

  • III miejsce KUMITE drużynowe - Marcin Kotas, Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański i Bartosz Chyrek

I Drużynowy Puchar Polski Regionów w Karate Tradycyjnym - Toruń 2006

  • II miejsce KUMITE drużynowe - Artur Suchodolski, Maciej Kasica, Łukasz Kuciarski

I Młodzieżowe MP w Karate Tradycyjnym - Janów Lubelski 2006

  • II miejsce KUMITE mężczyzn - Dawid Borodo

Polska Liga Karate Tradycyjnego - 2006

  • VII miejsce - Aneta Zatwarnicka
  • IV miejsce - Marcin Kotas
  • V miejsce - Sebastian Końcowik

XVII MP Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Łódź 2006

  • III miejsce FUKUGO seniorów - Marcin Kotas
  • III miejsce KATA drużynowe kobiet - Aneta Zatwarnicka, Monika Miłuch, Anna Szklarz
  • III miejsce KATA indywidualne juniorek - Anna Szklarz

 


NAGRODA TRENERSKA MENiS- Warszawa 20.01.2006

  • nagroda trenerska - w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2005przyznana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu dla:  Mirosława Kuciarskiego

 


 

Puchar Polski w Kumite Drużynowym "MAZOVIA KARATE CUP" - Nadarzyn 2005

  • I miejsce KUMITE drużynowe - Marcin Kotas, Sebastian Końcowik, Dawid Borodo, Maciej Benderski

Polska Liga Karate Tradycyjnego - 2005

  • III miejsce - Aneta Fiebig
  • IV miejsce - Marcin Kotas
  • VI miejsce - Sebastian Końcowik

Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Malta 2005

  • I miejsce KUMITE indywidualne juniorów - Marcin Kotas
  • I miejsce KUMITE drużynowe juniorów - Marcin Kotas, Rafał Wajda, Łukasz Urbaniak, Michał Racki
  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Maja Ostrowska, Marcin Kotas

XVI MP Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Rzeszów 2005

  • II miejsce KUMITE indywidualne seniorów - Marcin Kotas
  • III miejsce KATA drużynowe kobiet - Aneta Zatwarnicka, Monika Miłuch, Anna Szklarz
  • I miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Maja Ostrowska, Marcin Kotas
  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Aneta Fiebig, Sebastian Końcowik

 


NAGRODA TRENERSKA MENiS- Warszawa 20.12. 2004r.

  • nagroda trenerska - w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2004przyznana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu dla: Mirosława Kuciarskiego

 



 

III Puchar Polski w Karate Tradycyjnym w konkurencji EN-BU - Uniejów 2004

  • III miejsce ENBU - młodzicy (reżyserowana walka, m/m) - Marcin Kuciarski, Krystian Górniaczyk
  • III miejsce ENBU - juniorzy (reżyserowana walka, m/m) - Maciej Benderski, Dawid Borodo

Puchar Polski w Kumite Drużynowym "MAZOVIA KARATE CUP" - Sulejówek 2004

  • III miejsce KUMITE drużynowe - Marcin Kotas, Sebastian Końcowik, Dawid Borodo, Maciej Benderski

Puchar Prezydenta Miasta Bytomia w Karate Tradycyjnym - Bytom 2004

  • II miejsce KATA indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik
  • II miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik

IV Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym - Kluczbork 2004

  • I miejsce KATA - Bilman Piotr (Roczniki 91 i 92 - do 7 Kyu)
  • II miejsce KATA - Kuciarski Marcin (Roczniki 91 i 92 - 3-1 Kyu)
  • III miejsce KATA - Jarosz Adrian (Roczniki 91 i 92 - 6-4 Kyu)
  • III miejsce KATA - Łastowski Mateusz (Rocznik 95 i MŁODSI - do 7 Kyu)

Polska Liga Karate Tradycyjnego - 2004

  • III miejsce - Marcin Kotas
  • VI miejsce - Aneta Fiebig

Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Skopje 2004

  • I miejsce KUMITE indywidualne juniorek - Aneta Fiebig
  • I miejsce KUMITE indywidualne juniorów - Marcin Kotas
  • I miejsce FUKUGO indywidualne juniorów - Sebastian Końcowik
  • II miejsce KUMITE drużynowe juniorów - Marcin Kotas, Sebastian Końcowik, Bartosz Chyrek, Michał Racki
  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Sebastian Końcowik, Aneta Fiebig

XV MP Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Włocławek 2004

  • II miejsce KUMITE indywidualne juniorek - Monika Miłuch
  • III miejsce KUMITE indywidualne juniorów - Dawid Borodo
  • III miejsce KATA drużynowe kobiet - Aneta Zatwarnicka, Monika Miłuch, Marta Kubiak
  • II miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Aneta Fiebig, Sebastian Końcowik
  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Monika Miłuch, Emil Olewicz
  • II miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Sebastian Końcowik, Marcin Kotas

II Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - Zamość 2003

  • III miejsce FUKUGO (kata+kumite)indywidualne kobiet - Aneta Fiebig
  • II miejsce FUKUGO (kata+kumite)indywidualne mężczyzn - Marcin Kotas
  • III miejsce FUKUGO (kata+kumite)indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik
  • III miejsce KUMITE indywidualne kobiet - Aneta Fiebig
  • I miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik
  • II miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - Marcin Kotas
  • III miejsce KATA indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik
  • I miejsce KATA drużynowe mężczyzn - Marcin Kotas, Sebastian Końcowik, Sebastian Ryglewski
  • I miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Sebastian Końcowik, Aneta Fiebig
  • I miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Sebastian Końcowik, Marcin Kotas
  • II miejsce KUMITE drużynowe mężczyzn - Marcin Kotas, Sebastian Końcowik, Sebastian Ryglewski, Leszek Jabłoński
  • PUCHAR za najlepszy TEAM podczas Mistrzostw Polski

XIV MP Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym - Włocławek 2003

  • II miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Łukasz Kuciarski, Maciej Benderski

Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Wilno 2003

  • II miejsce KUMITE indywidualne juniorów - Marcin Kotas
  • I miejsce KATA indywidualne juniorów - Sebastian Końcowik
  • II miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Sebastian Końcowik, Aneta Fiebig
  • I miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Sebastian Końcowik, Marcin Kotas

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Puławy 2003

  • II miejsce KUMITE indywidualne seniorów - Marcin Kotas
  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Sebastian Końcowik, Aneta Fiebig
  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Sebastian Końcowik, Marcin Kotas

VI Noworoczny Turniej w Karate Tradycyjnym - Zielona Góra 2002

  • III miejsce KATA (do 11 lat) - Marcin Kuciarski
  • I miejsce FUKUGO (kata+kumite) 12-16 lat - Dawid Borodo
  • III miejsce FUKUGO (kata+kumite) 12-16 lat - Paweł Skowronek
  • I miejsce KATA indywidualne kobiet - Aneta Fiebig
  • III miejsce KATA indywidualne kobiet - Aneta Zatwarnicka
  • I miejsce KUMITE indywidualne kobiet - Aneta Fiebig
  • II miejsce KUMITE indywidualne kobiet - Aneta Zatwarnicka
  • III miejsce KUMITE indywidualne kobiet - Alicja Horbowa
  • I miejsce KATA indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik
  • I miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik
  • II miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - Sebastian Ryglewski
  • III miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - Daniel Bartoszewski

I Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - Lublin 2002

  • III miejsce FUKUGO (kata+kumite) indywidualne kobiet - Aneta Fiebig
  • III miejsce FUKUGO (kata+kumite) indywidualne mężczyzn - Marcin Kotas
  • III miejsce KUMITE indywidualne kobiet - Aneta Fiebig
  • I miejsce KATA drużynowe kobiet - Aneta Fiebig, Aneta Zatwarnicka, Alicja Romejko
  • I miejsce KATA drużynowe mężczyzn - Dariusz Hejduk, Marcin Kotas, Sebastian Końcowik
  • I miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Sebastian Końcowik, Aneta Fiebig
  • I miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Sebastian Końcowik, Marcin Kotas
  • I miejsce KUMITE drużynowe mężczyzn - Dariusz Hejduk, Marcin Kotas, Sebastian Końcowik, Daniel Bartoszewski
  • PUCHAR za najlepszy TEAM podczas Mistrzostw Polski

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym - Warszawa 2002

  • I miejsce FUKUGO (kata+kumite)indywidualne juniorów - Marcin Kotas
  • II miejsce KUMITE indywidualne juniorów - Marcin Kotas

Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Karate Tradycyjnym - Katowice 2002

  • III miejsce KATA drużynowe - Aneta Zatwarnicka, Monika Nadzieja, Iwona Ratajczak
  • III miejsce KUMITE drużynowe - Maciej Zając, Robert Małocha, Radosław Miech
  • II miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Monika Nadzieja, Daniel Bartoszewski

Mistrzostwa Polski Juniorów w Karate Tradycyjnym - Zgierz 2001

  • III miejsce KATA indywidualne juniorów - Sebastian Końcowik
  • I miejsce FUKUGO (kata+kumite)indywidualne juniorów - Marcin Kotas
  • II miejsce FUKUGO (kata+kumite)indywidualne juniorów - Sebastian Końcowik
  • I miejsce KUMITE indywidualne juniorek - Aneta Fiebig
  • II miejsce KUMITE indywidualne juniorów - Sebastian Końcowik
  • II miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Sebastian Końcowik, Aneta Fiebig

Puchar Roztocza w Karate Tradycyjnym - Zamość 2001

  • I miejsce KATA indywidualne mężczyzn - Marcin Kotas.
  • II miejsce KATA indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik
  • III miejsce KUMITE indywidualne mężczyzn - Sebastian Końcowik

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate Tradycyjnym - Częstochowa 2001

  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Sebastian Końcowik, Marcin Kotas.

Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - Lublin 2000

  • I miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Sebastian Końcowik, Aneta Fiebig
  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Sebastian Końcowik, Marcin Kotas

Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjne Fudokan Dr Jorga CUP - Wałcz 2000

  • I miejsce KATA indywidualne kadetek - Aneta Fiebig
  • I miejsce KATA indywidualne kadetów - Sebastian Końcowik
  • II miejsce KATA indywidualne kadetów - Marcin Kotas
  • I miejsce KUMITE indywidualne kadetek - Aneta Fiebig
  • I miejsce KUMITE indywidualne kadetów - Marcin Kotas
  • II miejsce KUMITE indywidualne kadetów - Sebastian Końcowik

II Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Karate Tradycyjnym - Głuchołazy '99

  • I miejsce KATA indywidualne (16-18 lat) - Aneta Fiebig
  • II miejsce KATA indywidualne (16-18 lat) - Sebastian Końcowik
  • III miejsce KATA indywidualne (16-18 lat) - Adrian Kotas
  • I miejsce KUMITE indywidualne (16-18 lat) - Aneta Fiebig
  • III miejsce KUMITE indywidualne (16-18 lat) - Alicja Romejko
  • III miejsce KUMITE indywidualne (16-18 lat) - Sebastian Końcowik
  • I miejsce KUMITE indywidualne (13-15 lat) - Marcin Kotas

X Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - Brenna '99

  • III miejsce KUMITE indywidualne - Aneta Fiebig
  • II miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - kobieta) - Sebastian Końcowik, Aneta Fiebig

Mistrzostwa Polski Młodzików w Karate Tradycyjnym - Kraków '99

  • III miejsce ENBU (reżyserowana walka, mężczyzna - mężczyzna) - Marcin Kotas, Michał Kozinoga

VIII Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - Zielona Góra '98

  • III miejsce KUMITE indywidualne - Olga Żurek

Ogólnopolski Turniej Pamięci Sensei Hidateki Nishiyamy - Wrocław 2009

  • I miejsce KATA indywidualne chłopców 9-7 kyu (11-13 lat) - Radosław Dolido
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 9-7 kyu (do 10 lat) -Daniel Bielech
  • III miejsce KATA indywidualne chłopców 6-4 kyu (11-13 lat) - Kacper Migacz
  • III miejsce KUMITE indywidualne chłopców (14-16 lat) - Henryk Sawicki